Elektrikářské práce


Naše firma také zajišťuje kompletní elektro práce v bytech, domech, nebytových prostorech či průmyslových objektech. Obraťte se na nás, ať už potřebujete kompletní novou elektroinstalaci nebo třeba elektro rozvody pouze pro jednu místnost. K práci používáme výhradně měděné kabely a samozřejmě máme všechny potřebné certifikace pro činnosti s elektro zařízeními. Všechny služby zajistíme se všemi potřebnými dokumenty pro elektrárenskou společnost a po dokončení elektrikářských prací vám zajistíme kompletní servis.

Prováděné elektrikářské práce:

› dodávka a montáž všech oborů EI elektroinstalace
› malé elektroinstalace pro domácnosti: výměna bytových rozvodnic, jističů, stykačů, vypínačů, elektrických zásuvek, montáže svítidel, zapojení bojlerů, ohřívačů vody, sporáků a další elektroinstalační práce
› zabezpečovací systémy EZS
› televizní rozvody a společné antény STA
› revize
› servisní činnost
› zajištění změny tarifu elektřiny

Pokud máte jiný požadavek, který ve výčtu elektro prací není, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na možném řešení.

Naši hlavní dodavatelé v oboru elektroinstalací:


Jeden z největších výrobců domovního elektroinstalačního materiálu ve světě.          Světový specialista na správu energie          Světový specialista v produktech a systémech pro elektrické instalace a datové rozvody.